![👩💻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tff/1.5/16/1f469_200d_1f4bb.png)
12 грудня 2023 року на звітному форумі в місті Харків головою Молодіжної ради було представлено звіт про виконану роботу Краснокутської молодіжної ради за 2023 рік.
![👩💼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1.5/16/1f469_200d_1f4bc.png)
![👨💼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta1/1.5/16/1f468_200d_1f4bc.png)
На заході були присутні представники Харківської обласної ради та Управління у справах молоді та спорту Харківської ХОВА.
![👩](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te8/1.5/16/1f469.png)
Голова «молодіжки» познайомила присутніх з ініціативами та заходами, які було реалізовані молоддю Краснокутської громади за рік.
![👫](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t91/1.5/16/1f46b.png)
В наступному році Молодіжна рада планує здійснювати ще більш комплексну та ефективну роботу, яка буде спрямована на всю молодь громади з врахуванням інтересів, вподобань та соціального стану кожного.